logo FAMU
Celoživotní vzdělávání

!

PŘIHLÁŠKY PRO AKADEMICKÝ ROK 2022/2023 BUDOU PŘIJÍMÁNY V SRPNU 2022.

SLEDUJTE TYTO STRÁNKY, POKYNY BUDOU V BRZKÉ DOBĚ UVEŘEJNĚNY.


Celoživotní vzdělávání

Univerzita třetího věku

 

FAMU pořádá v souladu se svým vnitřním předpisem o celoživotním vzdělávání kurz Univerzity třetího věku.

Účastníci kurzu Univerzity třetího věku mohou navštěvovat přednášky k úvodům do oborů filmové tvorby. V rámci kurzu není možné navštěvovat praktická cvičení ani natáčení. K nabídce budou přednášky z teoretických volitelných předmětů napříč katedrami FAMU. Program je určen pro zájemce starší 50 let. 

Příjem přihlášek do kurzu Univerzity třetího věku na akademický rok 2021/2022 proběhlo v období od 15. 8. - 31. 8. 2021. 

Příjem přihlášek na akademický rok 2022/2023 proběhne v srpnu 2022. Konkrétní termíny budou včas specifikovány, sledujte tuto stránku.

Zápis do kurzu Univerzita třetího věku probíhá distanční formou, vyplněné a nascanované přihlášky, prosím, posílejte paní Heleně Peřinové na e-mail helena.perinova@famu.cz

Máte-li dotaz k Univerzitě třetího věku, kontaktujte, prosím, Studijní oddělení FAMU, Helena Peřinová, tel.: 234 244 319, e-mail: helena.perinova@famu.cz

V případě zhoršené epidemiologické situace bude probíhat výuka pouze distanční formou v souběhu s výukou bakalářských a magisterských programů vzhledem k hygienickým nařízením města Prahy.

Odkazy

Volitelné předměty AMU
.
.