logo FAMU
Celoživotní vzdělávání

Celoživotní vzdělávání

Univerzita třetího věku

 

FAMU pořádá v souladu se svým vnitřním předpisem o celoživotním vzdělávání kurz Univerzity třetího věku.

Účastníci kurzu Univerzity třetího věku mohou navštěvovat přednášky k úvodům do oborů filmové tvorby. V rámci kurzu není možné navštěvovat praktická cvičení ani natáčení. K nabídce budou přednášky z teoretických volitelných předmětů napříč katedrami FAMU. Program je určen pro zájemce starší 50 let. 

Příjem přihlášek do kurzu Univerzity třetího věku na akademický rok 2021/2022 bude probíhat v období od 15. 8. - 31. 8. 2021. Přihlášku, prosím, neposílejte dříve než 15. 8. 2021, nebude zaregistrována. Přihlášku naleznete ke stažení ZDE.

Zápis do kurzu Univerzita třetího věku pro ak. rok 2021/2022 bude probíhat pouze distanční formou, vyplněné a nascanované přihlášky, prosím, posílejte paní Elišce Pičmanové na e-mail eliska.picmanova@famu.cz

Máte-li dotaz k Univerzitě třetího věku, kontaktujte, prosím, Studijní oddělení FAMU, Eliška Pičmanová, tel.: 234 244 310, e-mail: eliska.picmanova@famu.cz

V případě zhoršené epidemiologické situace bude probíhat výuka pouze distanční formou v souběhu s výukou bakalářských a magisterských programů vzhledem k hygienickým nařízením města Prahy.

Odkazy

Volitelné předměty AMU
.
.