logo FAMU
Kontakt & Letní provoz 2020

Letní provoz Studia FAMU (08.07. - 31.08.2020) → v souladu s vydaným výnosem děkanky č. 13.

↓ Úřední hodiny Studia FAMU během letního provozu ↓

***

Recepce Studia FAMU (24/7): 234 244 411 / security@studiofamu.cz

***

 

Ředitel

Ondřej Šejnoha: 234 244 402, ondrej.sejnoha@studiofamu.cz

Technická správa

Jitka Luláková - vedoucí odělení: 234 244 404, jitka.lulakova@studiofamu.cz

Oldřich Mony - referent / technik: 234 244 423, oldrich.mony@studiofamu.cz

Hana Šťovíčková - účetní / pokladní: 234 244 405, hana.stovickova@studiofamu.cz

Rudolf Vaigl - správa majektu: 234 244 406, rudolf.vaigl@studiofamu.cz

Dispečink

Jana Nosková - dispečerka: 234 244 403, jana.noskova@studiofamu.cz

Archiv + produkční podpora

Zuzana Hadravová - produkční / archiv / licence: 234 244 441, zuzana.hadravova@studiofamu.cz

Výroba praktických cvičení

Tomáš Šimon - vedoucí odd. výroby + koprodukční projekty: 234 244 420, tomas.simon@studiofamu.cz

Lenka Medová - produkční / zástupkyně ved. odd.: 234 244 443,  lenka.medova@studiofamu.cz

Klára Zitová - produkční: 234 244 417, klara.zitova@studiofamu.cz

Alena Prokopová - produkční: 234 244 416, ala.prokopova@studiofamu.cz

Adéla Matochová - produkční: 234 244 444, adela.matochova@studiofamu.cz

Kancelář FAMU International

Michael Gahut: 234 244 439, michael.gahut@famu.cz

Věra Hoffmannová: 234 244 440, vera.hoffmannova@famu.cz

 

TV oddělení & obrazová výroba

Vít Petrášek - vedoucí oddělení: 234 244 418,  vit.petrasek@studiofamu.cz

Jan Kovačovič - zastupující vedoucí oddělení & vedoucí provozu TV oddělení a obrazové výroby (digitání obrazové střižny & gradingová pracoviště): 234 244 418, jan.kovacovic@studiofamu.cz

Tereza Stehlíková - technik TV oddělení & digitálních obrazových postprodukčních pracovišť: 234 244 422, tereza.stehlikova@studiofamu.cz

Centrální datové úložiště Studia FAMU / Data & workflow manager

Jan Kovačovič - lead data / workflow manager & centrální datové úložiště: 234 244 418, jan.kovacovic@studiofamu.cz

Tereza Stehlíková - technik - data / workflow / centrální datové úložiště: 234 244 422, tereza.stehlikova@studiofamu.cz

Referenční projekce SF | Projekce Lažanský palác

Richard Vacula - vedoucí provozu Referenční projekce SF & projekce Lažanský palác : 234 244 426, richard.vacula@studiofamu.cz

Benjamin Kolmačka - technik Referenční projekce: 234 244 426, rp@studiofamu.cz

Střihová pracoviště - AVID / FIlmové stižny

Kontaktní osoby → TV oddělení & obrazová výroba: 234 244 418

Vladimír Cabalka → pracovní neschopnost.

IT

Petr Masařík - manažer IT: 234 244 408, petr.masarik@famu.cz

Zvukové oddělení a zvuková postprodukční pracoviště

Martin Kebrdle - vedoucí oddělení: 234 244 412, martin.kebrdle@studiofamu.cz

Daniel Simon - technik: 234 244 419, daniel.simon@studiofamu.cz

Josef Hubka - technik: 234 244 412, josef.hubka@studiofamu.cz

Oddělení filmové & digitální kamerové techniky / pohybové a osvětlovací techniky

Miroslav Šírek - vedoucí odd. (filmové kamery / pohybová a osvětlovací technika) - 234 244 424, miroslav.sirek@studiofamu.cz

Lubomír Michálek - technik (digitální kamery / pohybová a osvětlovací technika): 234 244 438, lubomir.michalek@studiofamu.cz

Václav Humeček - technik (filmové kamery) → home-office.

Oddělení výpravy a stavebně dekorační techniky / kanceláře v zadní části atelieru B - ochoz

Simona Zemanová - výprava: 234 244 431, simona.zemanova@studiofamu.cz

Tomáš Tesařík - vedoucí odd. stavebně dekorační techniky: 234 244 430, tomas.tesarik@studiofamu.cz

Michal Weizer - odd. stavebně dekorační techniky: 234 244 430, michal.weizer@studiofamu.cz

Petra Lebdušková - vedoucí výpravy : petra.lebduskova@studiofamu.cz - od 01/2019 - mateřská dovolená

Oddělení osvětlovací techniky (zajištění natáčení v atelierech / opravy osvětlovací techniky)

Attila Panajotov - vedoucí atelieru B / osvětlovač / opravy techniky: 234 244 428, attila.panajotov@studiofamu.cz

Václav Filáček - vedoucí atelieru A /osvětlovač: 234 244 428, vaclav.filacek@studiofamu.cz


Studio FAMU

Klimentská 4

110 00 Praha 1