FAMU
Modulová a volitelná výuka
Kód Název Kredity Volno Datum Čas od - do Místnost Vyučující Poznámka Uzávěrka
306MCBK Cined uvádí: Berlanga - Kat 1 29 3. 5. 2019 09:30 - 12:00 Projekce FAMU (LAZ-124) Jiří FOREJT Projekci španělského filmu L. G. Berlangy Kat (1963) doplní lektorský úvod a stručné představení projektu Cined. 2. 5. 2019
185MMIDV Mikrotonalita inspirovaná Dálným východem 1 0 28. 5. 2019 09:00 - 13:00 Učebna 2026 (HAMU) (LIC-2026) Iva OPLIŠTILOVÁ BLOK - PŘEDNÁŠÍ EDWARD POWELL, volitelné pro AMU 27. 5. 2019
308MNO Nahrávání orchestru 2 11 3. 4. 2019 18:00 - 22:00 Jiří ZOBAČ místo konání: Hudební studio Smečky. Pouze pro studenty KZT!!! 28. 3. 2019
4. 4. 2019 18:00 - 22:00 Jiří ZOBAČ místo konání: Hudební studio Smečky. Pouze pro studenty KZT!!! 28. 3. 2019
202ZHP1 Zájmová dílna s hostujícím pedagogem 1 2 13 28. 3. 2019 - Učebna (TR2-T320) Alice KOUBOVÁ Praktická cvičení, interaktivní situace, diskuse s hostujícím pedagogem Kentem Sjöströmem (Malmö Theatre Academy). 27. 3. 2019
29. 3. 2019 - Učebna (TR2-T320) Alice KOUBOVÁ Praktická cvičení, interaktivní situace, diskuse s hostujícím pedagogem Kentem Sjöströmem (Malmö Theatre Academy). 27. 3. 2019
703MPVP Pobyt a výchova v přírodě 1 12 3. 5. 2019 09:00 - 23:59 po dohodě s vyučujícím (DOHODA) Roman ČEDÍK 26. 4. 2019
4. 5. 2019 00:00 - 14:59 po dohodě s vyučujícím (DOHODA) Roman ČEDÍK 26. 4. 2019
5. 5. 2019 00:00 - 18:00 po dohodě s vyučujícím (DOHODA) Roman ČEDÍK 26. 4. 2019
101MSPKN Subjektivní percepce jako kompoziční nástroj 1 17 17. 4. 2019 15:00 - 16:30 Učebna (LIC-2020) Soňa VETCHÁ 14. 4. 2019
22. 4. 2019 15:00 - 16:30 Učebna (LIC-2020) Soňa VETCHÁ 14. 4. 2019
703LKA Letní kurz 1 28 16. 6. 2019 09:00 - 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
17. 6. 2019 00:00 - 14:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
18. 6. 2019 00:00 - 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
19. 6. 2019 00:00 - 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
20. 6. 2019 00:00 - 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
21. 6. 2019 00:00 - 23:59 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
22. 6. 2019 00:00 - 16:00 Jiří FIŘT Vodácký kurz 11. 6. 2019
30. 6. 2019 15:00 - 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
1. 7. 2019 00:00 - 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
2. 7. 2019 00:00 - 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
3. 7. 2019 00:00 - 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
4. 7. 2019 00:00 - 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
5. 7. 2019 00:00 - 23:59 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
6. 7. 2019 00:00 - 12:00 Sabina FIŘTOVÁ Sportovně-relaxační kurz v Poněšicích 30. 4. 2019
303MPOMP Profesní organizace - manuál na ochranu vašich práv 1 18 5. 4. 2019 10:00 - 16:00 Učebna KDT 217 (LAZ-217) Tereza REICHOVÁ přednáší Tereza Reichová a Apolena Rychlíková 5. 4. 2019
703MCTK Cykloturistický kurz 1 15 26. 4. 2019 09:00 - 23:59 Roman ČEDÍK Kurz probíhá v Poněšicích 18. 4. 2019
27. 4. 2019 00:00 - 14:59 Roman ČEDÍK 18. 4. 2019
28. 4. 2019 00:00 - 18:00 Roman ČEDÍK 18. 4. 2019
204DHP4 Dílna s hostujícím pedagogem 4 1 99 5. 4. 2019 11:00 - 17:30 Jiří HAVELKA 2. 4. 2019
6. 4. 2019 10:00 - 16:30 Jiří HAVELKA 2. 4. 2019
311MJSMC Masterclass with John Stevenson 1 73 5. 4. 2019 10:00 - 13:00 Učebna 1 (FAMU) (LAZ-107) Kamila BOHÁČOVÁ 5. 4. 2019
309MTIT4 Titulky v animovaném filmu - typografie 4 1 5 26. 4. 2019 10:00 - 14:00 Učebna KAT 416 (LAZ-416) Zuzana MAREŠOVÁ Modul: Přednášející Pavel Beneš 25. 4. 2019
204DHP2 Dílna s hostujícím pedagogem 2 1 0 28. 3. 2019 13:00 - 20:00 Učebna (KAR-R214) Sodja ZUPANC LOTKER Teacher: Yuka Oyama 25. 3. 2019
29. 3. 2019 10:00 - 17:00 Učebna (KAR-R214) Sodja ZUPANC LOTKER Teacher: Yuka Oyama 25. 3. 2019